Potrzebujesz pożyczki przez internet?

getbucks pieniądzePożyczki pozabankowe cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem – decyduje się na nie coraz więcej Polaków, także tych, którzy mogą otrzymać pożyczkę w banku bez problemu. Wybieramy je, ponieważ są wygodne, błyskawiczne i nie wymagają skomplikowanych formalności. Potrzebujesz pieniędzy przez internet? Swój wniosek możesz złożyć nawet dzisiaj!

Chwilówki to najpopularniejsze pożyczki on-line – doskonałe do podreperowania domowego budżetu wtedy, gdy brakuje gotówki. Można otrzymać je bez dostarczania dokumentów potwierdzających dochody, a nawet przy negatywnych wpisach w bazach dłużników, na przykład BIK czy KRD.

Gdzie zaciągnąć najlepszą pożyczkę?

Firm pozabankowych oferujących szybkie pożyczki on-line jest teraz naprawdę sporo – to zarówno popularne parabanki, jak i nowi gracze, na przykład GetBucks, którzy mają wielu zadowolonych klientów w innych krajach.

Jeżeli nie wiesz, jaka pożyczka przez internet będzie dla Ciebie najlepsza, możesz skorzystać z internetowych porównywarek, które zestawiają różne parametry chwilówek, w tym ich minimalną i maksymalną wysokość, oprocentowanie, warunki. Nie zapominaj jednak o tym, żeby przed zatwierdzeniem wniosku zapoznać się z regulaminem, aby mieć pewność, że odpowiadają Ci wszystkie warunki.

Jak bierze się pożyczkę on-line?

To żaden problem i wniosek można przygotować w parę minut. Zasadniczo procedury we wszystkich firmach pożyczkowych są podobne. Nowy klient musi przejść procedurę weryfikacyjną, która polega na przesłaniu symbolicznej sumy na konto firmy, na przykład w GetBucks to 1 grosz. Czasami przeprowadzana jest też weryfikacja przez SMS.

Jednocześnie określa się, jaka ma być pożyczka przez internet, wskazując kwotę oraz okres spłaty. W przypadku nowych klientów kwota jest ograniczona i zwykle wynosi do około 1000-1500 złotych. Czas spłaty to zazwyczaj maksymalnie 30 dni. Gdy firma sprawdzi wniosek i zatwierdzi go, wtedy przelew z pożyczką wysyłany jest praktycznie od razu, dlatego też pieniądze można mieć na koncie nawet w kwadrans.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *